Skip to main content
TINY HOUSE BAR-TOF

O naszej firmie

Tiny House BAR-TOF to rodzinna firma, manufaktura, która od ponad 15 lat zajmuje się budową i renowacją budynków mieszkalnych i użytkowych. Jesteśmy laureatami kilku nagród z dziedziny budownictwa. Dzięki jakości, dbałości o szczegóły, wykwalifikowanemu i stałemu zespołowi od kilku lat budujemy i dostarczamy nasze Tiny Houses do klientów z całej Europy! Nasze domki można spotkać m.in. w: Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Węgrach, Czechach. Budujemy mniejsze warianty mobilne, jak i duże domy mobilne przeznaczone do stałego zamieszkania!

Tiny House BAR-TOF w filmie

Jak już powszechnie wiadomo małe domki to już nie tylko ciekawostka, ale styl życia czy też sposób na uatrakcyjnienie go. Dlatego coraz więcej małych domków pojawia się też w filmach! Nasza firma miała przyjemność zaprezentować jeden z modeli do filmu polskiej produkcji. Było to zarówno ciekawe doświadczenie jak i świetna zabawa. Sam film to kryminał z wątkami komediowymi oparty na legendzie podlaskiej wsi, a jego tytuł to : Tajemnica Łuki”.
Jesteśmy bardzo dumni, że nasze domki zainteresowały producenta Krzysztofa Bałtyka oraz reżysera Piotra Dolińskiego i jeden z nich mógł zaistnieć na dużym ekranie. Nasza ekipa miała okazję być zarówno na planie filmowym, podczas kręcenia scen jak i na premierze filmu.